cara mia, 19
kreatívna duša momentálne skúšajúca šťastie vo svete
ďakujem, random čitateľ, že si tu, si super.

štvrtok 10. decembra 2015

looking back

dnešok bol jeden z tých dní, kedy by som potrebovala, aby ma niekto za nohu vytiahol z postele. včera som zistila, že mi konečne po dlhej dobe opäť ide teevee.sk a to, čo zo začiatku pôsobilo ako požehnanie sa rýchlo zmenilo na prekliatie. a tak píšem, aby som aspoň trochu upokojila svoje prokrastináciou nečakaných rozmerov rozbúrené svedomie.
z anglicka som sa vrátila už skoro pred mesiacom a pol, ale vo virtuálnej realite som stále zaseknutá v septembri a preto som si sem prišla upratať, zosumarizovať a ak pán boh dá, snáď aj pokračovať ďalej.
anglicko mi zmenilo postoj k životu a stav na účte. hoci to bola dlhá cesta, vrátila som sa vyrovnaná, nadšená životom a pocitom, že všade sa nájdu ľudia, na ktorých sa budete môcť v ťažkej chvíli spoľahnúť. pocitom, že môžem robiť všetko a všade na svete. pocitom, že toto bol len začiatok všetkého. a tak som sa po týždni doma vybrala do lisabonu (stay tuned).

today was one of those days, when you literally need somebody to grab you by the leg and pull you out of the bed. i just found out yesterday that the site i used to watch series on finally started working again after a long time and what seemed to be a blessing at first turned into a curse really quickly. and so, to calm down my conscience, disturbed by the procrastination of unexpected dimensions, at least a little bit, i'm writing.
i got home from england almost a month and a half ago, but in virtual reality i'm still stuck in september and that's why i came here, to tidy up, summarize and if god'll wish so, maybe even continue to write.
england changed my attitude to life and my bank account balance as well. even though it was a long journey, i came back composed, excited about life and about the feeling that everywhere you can find people who you'll be able to rely on when the hard times come. about the feeling that i can do absolutely everything and everywhere in the world. about the feeling that this was just the beginning of everything. so, after a week spent at home, i set off for lisbon (stay tuned).

anglicko sa so mnou rozlúčilo vskutku anglicky - upršane a hmlisto / england said goodbye to me in an english way indeed - it was rainy and foggy


kde čítať harryho, ak nie v anglicku / where to read harry, if not in england
always classy, never trashy, just a little nasty. marylin monroe2 komentáre:

  1. tak vyzerá to že budeš jedna z tých čo doma neobsedia, uži si celý svet, lebo je celý len tvoj :) A nezabudni všetko dať na blog, nech si ho užijeme aj mi domasedi :D :)

    Zapoj sa do mojej Vianočnej súťaže o ceny v celkovej hodnote 1OO EUR!
    http://byfoxygreen.blogspot.sk/2015/12/vianocna-sutaz.html

    OdpovedaťOdstrániť