cara mia, 19
kreatívna duša momentálne skúšajúca šťastie vo svete
ďakujem, random čitateľ, že si tu, si super.

pondelok 24. novembra 2014

maličkosti

mám rada ten pocit, keď si len tak upratujem veci a v zahrabanom zápisníku, ktorému sa dávno rozpadli dosky si čítam o maličkostiach, starom kresle, na ktorom sme spolu o tretej v noci sedeli a o chubby bunny challenge (dala som len šesť). upír rád číta, čo píšem a je to ten najviac najs pocit.
stužková. vždy mi to znelo trochu otrepane, ale fakt je to neobyčajné a zimomriavkové. celá trieda spolu, upír so mnou, víno, vodka, koláče a dojatí rodičia.
unavený filmový víkend, the words a interstellar (videli ste?).
dozvuky. obrovská chata, reproduktory a svetlá, pocit, ako keby ste v projecte x, opité úprimné chvíľky, ako sa máme strašne radi a pohodová atmosféra. varené víno, ktoré nikomu nechutilo, ale voňalo ako vianoce, ráno boje o gauče a simpsonovci.
adrenalínový výlet do bratislavy, upír, vlak, víno, arašidy a predpremiéra hier o život, najlepšie víno na svete v najkrajšej vinárni na svete (už asi začínam pôsobiť ako alkoholička, v skutočnosti som somelier, dúfam, že sa to tak píše), živá hudba, saxofón, guláš a kebab. a nočná stanica, cesta domov, ako vo sne.
žiadna škola, pizza na obed a káva s koláčikom, vína s triedou, rozhovory na lavičke, o knihách a filmoch a "veď my sa spolu vieme úplne baviť, prečo sme na to neprišli skôr?"
ako sa máte vy?

4 komentáre:

 1. Interstellar chci vidět, ale zatím ho míjím.
  Poslední vařené víno se nám nepovedlo chuťově, spláchli jsme ho..ale byt provonělo dokonale..
  Vánoční nálada už je v nás..ale ta dobrá, příjemná..žádný stres ani depka..
  Těšíme se na ně..

  Tak fajn den ^_^,
  Michael
  www.ontheleaf.net / facebook

  OdpovedaťOdstrániť
 2. V maličkostiach je najväčšia radosť!: )

  budem rada ak sa zapojíš do mojej vianočnej giveaway o deštrukční deník :) http://fashion-paradis.blogspot.sk/2014/11/destrukcna-vianocna-giveaway.html

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Vždycky popíšeš takovou atmosféru, že bych se do ní chtěla jen s blaženým pocitem ponořit a nechat se unášet.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tohle je článek uplný naprosto úžasné atmosféry! :)

  OdpovedaťOdstrániť